Przegląd filmowy

Skater of the year Tour Video, Mark Suciu, kolejny raz udowadnia, że na deskorolce może praktycznie wszystko. Tym lepiej, jeśli to wszystko odbywa się we Włoszech, na Sardynii. Mocna ekipa, techniczna i bardzo „ładna deskorolka”, zdecydowanie warto obejrzeć!

Union Square w San Francisco to klasyczny spot, katowany od wielu, wielu lat. Odpal to wideo i choć na chwilę poczuj klimat Kalifornijskiego Bay Area, streetowa deskorolka w najmocniejszym wydaniu!!!

Dalej pozostajemy w Bay Area, tym razem po drugiej stronie zatoki – Oakland. P-stone Cup czyli, Lower Bobs carnage, impreza ku pamięci Prestona Margreitera, możnaby rzec, że to bowlowe zawody, jednak po klimacie samego wideo można stwierdzić, że to zupełnie inna impreza. Luźna relacja, luźne współzawodnictwo… Nic tylko oglądać.

Wisienka na torcie! 20 minutowy film od Baker skateboards. Tym razem w rolach głównych dwóch totalnych ripperów. Tyson Peterson i Tristan Funkhouser. Prędkość, styl i kreatywność, w obu przypadkach praktycznie nie do podrobienia! W filmie nie zabrakło również, solidnego materiału od Figgy’iego. Tego video nie można przegapić!

Money Time! Deskorolkowy film o życiu! Deskorolka w pełnym tego słowa znaczeniu. Dzieci ulicy, doświadczają świat z perspektywy jazdy na deskorolce. Dodatkowo wszystko osadzone w tak niedawnych pandemicznych realiach, o których prawie już zapomnieliśmy. Zdecdydowanie warto sprawdzić, film opatrzony oznaczeniem wiekowym, ze względu na prawdę!

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress