DIZAKCJE Modranka x Nervous

 

Nie wiemy czy chce być gangsterem, ale wiemy że na pewno Rafał Modranka wrócił! Jeden z najbardziej harpagańskich poetów poręczy ma już sprawne kolana, co pozwoliło mu wpaść na godzinkę na park i przetestować nowe deski Nervousa.

Tak bardzo się już martwiliśmy, że ten ziomeczek, prawdziwy talent nie będzie mógł jeździć. Jednak wrodzona siła, wzięta z ciężkiej pracy z węglem, na tokarce, przy wsparciu, wspaniałej wielodzietnej  rodziny przyniosła efekt!

Generalnie wpadliśmy na bowl, nie myśląc o poręczy. W ostatni ciepły dzień roku Rafał jak typowo uzależniony od slidów i grindow skater, nie mógł nie spróbować całkiem przyjemnej, konkretnej porki.

Prócz rozgrzewkowego fifciaka i fronio boro, triki, które oglądacie poszły często z pierwszej, maks trzeciej próby. Mająca klasyczną grafikę, ale całkiem nowa deseczka Nervousa (nowy kształt i drewno!) sprawdziła się kapitalnie, nota bene już niedługo w 8, 8.25 i 8.5 w Nervous Shop i oczywiście w skateshopach w całej Polsce.

6tag_301215-161321

O kontuzjach i innych przygodach Rafała, będziecie mogli poczytać w kolejnym drukowanym Dizastermag#17, ale to już w przyszłym roku!

Wszystkiego dobrego w 2016! To będzie świetny rok!

 

Txt/Foto/z łapki kamerun: Dabov

Dzięki również dla: MPG SKATEPARKI.PL, VANS Polska, TOMTOM

 

 

 

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress