Dickies x Eastpak – duch outdooru wniesiony do przestrzeni miasta

Dwie kultowe, amerykańskie marki z wieloletnim dziedzictwem, Dickies i Eastpak podzielają wizję dotyczącą jakości, trwałości i autentyczności. Te elementy sprawiłīy, że obydwie, jako idealni partnerzy, połączyły siły do stworzenia wyjątkowej kolekcji.

Efekty mówią same za siebie: łącząc funkcjonalność produktów Eastpak z designem inspirowanym klasycznymi ubraniami Dickies, kolekcja prezentuje tę samą jakość i prostotę, która sprawiła, że Dickies jest powszechnie znaną amerykańską marką oferującą odzież roboczą od 1922 roku.
Kolekcja będzie dostępna w 3 klasycznych kolorach Dickies: Dickies Brown Duck, Dickies Black i Dickies Khaki.

 

PADDED PAK’R
Tradycyjna forma, niezmienna, odkąd została wprowadzona ponad 40 lat temu – to klasyczny Padded Pak’r®, który stanowi idealne tło dla tej kolekcji inspirowanej odzieżą roboczą. Posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla ikonicznych ubrań Dickies, w tym wytrzymałą, szytą potrójnie tkaninę diagonalną, podszewkę i funkcjonalne dodatki, takie jak pętle na młotek i metalowe łączenia.
Padded Pak’r (Black, Khaki, Brown Duck) – 319 zł

BUNDEL
Oversize’owa nerka utrzymana w duchu funkcjonalności. Swój wytrzymały wygląd zawdzięcza autentycznym elementom projektu Dickies, takim jak tkaniny diagonalne wykorzystywane w ich odzieży roboczej, klasyczna podszewka w kratkę oraz regulowany pas biodrowy z grubą taśmą dla najwyższego komfortu. Bundel (Black, Khaki, Brown Duck) – 149 zł

STAND+
Funkcjonalność, prostota i ponadczasowy styl naszej klasycznej torby w połączeniu z wytrzymałymi, potrójnie szytymi tkaninami Dickies. Stand+ jest dostępna w 3 kolorach Dickies, które tworzą tę wyjątkową kolekcję. Posiada dużą, wszechstronną komorę główną z wielofunkcyjnymi kieszeniami, regulowanym paskiem na ramię, wyściełanymi uchwytami do noszenia i logo Dickies x Eastpak.
Stand+ (Black, Khaki, Brown Duck) – 339 zł

Kolekcja jest dostępna w sklepach stacjonarnych i online: Pan Pablo, Selectshop oraz Street Supply.

 

O marce Eastpak
Eastpak tworzy torby i plecaki, które inspirują ludzi do bycia w ciągłym ruchu, od 1952 roku. Od producenta wojskowych plecaków i toreb dla armii amerykańskiej do wiodącej marki lifestyle’owej dla ludzi, którzy mieszkają, pracują i bawią się w mieście. Od 2000 roku Eastpak jest częścią portfolio międzynarodowych marek VF. Zapewniamy, że takie samo przywiązanie do jakości, które sprawiło, że Eastpak zyskał sławę nadal znajduje się w całym szeregu stylowych i funkcjonalnych plecaków, toreb na ramię, sprzętu podróżnego i akcesoriów. Eastpak kontynuuje swój rozwój wraz z wiernymi fanami i nadal jest marką wierną swojemu motto Built to Resist.

O marce Dickies
Williamson-Dickie Mfg. od niewielkiego producenta kombinezonów na szelkach stał się największym producentem odzieży roboczej na świecie. Użytkownicy ubrań wpłynęli na resztę świata i stworzyli Dickies marką, która stanowi punkt odniesienia dla innych: stawia sobie jasny cel. Dickies to coś więcej niż tylko odzież robocza w znaczeniu „ubrań do pracy”. Marka stała się sposobem wyrażania siebie i swojego stylu życia. Jedno jest pewne, prawie 100 lat po wprowadzeniu firmy na rynek, ludzie na całym świecie, niezależnie od tego, czy są tatuażystami, skaterami, konstruktorami rowerów czy pracownikami budowlanymi, nadal wybierają Dickies jako swój numer jeden, jeśli chodzi o trwałość, funkcjonalność i styl, bez zbędnych udziwnień. To po prostu wysokiej jakości ubrania dla ciężko pracujących ludzi!

informacja prasowa Eastpak

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress