Wybierz SKATERA ROKU na Dizastermag Awards 2019

Już w tą sobotę 26 października w Łódź Skate Club czyli nowo powstałym, krytym skateparku dowiemy się, kto najlepiej jeździ na deskorolce w naszym kraju. Rozdamy też nagrody w kategoriach: Skater Roku, Świeżak roku, Team Roku, Wydarzenie Roku. Zagłosuj już teraz! 

Świeżak Roku. To osoba (rider bądź riderka) wyróżniająca się, która rzeczywiście zaskoczyła w tym roku. Poniżej kandydaci na Świeżaka Roku!


Wydarzenie Roku. Naliczyliśmy 48 imprez, jamów i zawodów i innych oryginalnych skate wydarzeń  jakie odbyły się do dzisiaj w Polsce. Bardzo chcielibyśmy nominować wszystkie, jednak musieliśmy wybrać kilka najistotniejszych!


Team roku. To bardzo ciekawe określić ile mamy teamów w Polsce z prawdziwego zdarzenia, i czy są rozpoznawalne dla szerszej grupy jeżdżących. Ale to chyba temat na oddzielny artykuł. Wybierz najlepszy polski team poniżej:


Skater Roku, to tradycja którą powinniśmy przywrócić w naszym kraju. Poniżej można zobaczyć nasze nominacje za rok 2019. Było to bardzo trudne i zajęło sporo czasu aby ustalić, kto rzeczywiście powinien znajdować się na tej liście. Oto nasze nominacje:


Wyniki z tej ankiety mają istotny głos w podejmowaniu decyzji o przyznaniu nagród. Oczywiście przy tej skali imprezy, zawsze znajdą się osoby niezadowolone z wyniku, przypominamy jednak że nie jest to koncert życzeń,  a My dołożymy starań aby wyniki były jak najbardziej obiektywne!

 

 

 

 

Pamiętaj 26 października Sobota, Łódź Skate Club, Starorudzka 12e (wjazd od ul.Aleksandra)

Harmonogram: Godziny 15-19 Skate Jam, Best Trick,  19:00 rozdanie nagród, 20:00 Premiera filmu Łukasza Kułacha „Nasza historia Skateboardu”, afterparty.

Na tej 100% skate imprezie nie może Cię zabraknąć!

 

Do zo!

 

https://www.facebook.com/events/468127217120709/

 

 

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress