„The Nightmare Before Christmas” Tim Burton x VANS

Vans z nową kolekcją ubrań i butów dedykowaną „The Nightmare Before Christmas” Tima Burtona

Kolekcja będzie dostępna w sklepach od 4 października

Vans zaprasza wszystkich fanów upiorów, duchów i goblinów do celebrowania tegorocznego Halloween z ulubionymi postaciami z filmu „The Nightmare Before Christmas”, wydając na tę okazję specjalną kolekcję inspirowaną dziełem Tima Burtona. Za pomocą kolekcji składającej się z 10 modeli ubrań, butów i akcesoriów, projektanci Vans pragną przedstawić kadry filmowe i interpretacje postaci, a to wszystko na cześć wieloletniej współpracy Vans i Disneya. Wspólna kolekcja Vans x „The Nightmare Before Christmas” trafi do sprzedaży 4 października, zapraszając fanów do świata i kunsztu tego kultowego filmu.

Na modelu Sk8-Hi pojawia się jedna z najbardziej kultowych scen: każdy z czterech paneli butów przedstawia kadr z przechodzenia Jack’a Lamenta przez cmentarz Halloween. Uzupełnieniem projektu jest napis z cytatem z filmu “Nice Work, Bone Daddy” we wnętrzu butów. Dodatkowo bluza z kapturem prezentuje Jack’a wykonującego swoją piosenkę na wzgórzu z elementem szachownicy.

Fani Disneya mogą wybrać również ukochaną parę filmu, Jack’a Skellington’a i Sally. Upiorny kombinezon Króla Dyń posiada aplikację ze skrzydłami kota i nietoperza, która znajduje się również na modelu Slip-On, podczas gdy mistrzowska kreacja Dr. Finkelsteina, Sally, znalazła się na innych modelach – Era Stacked i Sally Patchwork Crew. Inspirowane jej postacią modele zostały ukazane w formie kolaży z nadrukami jej sukienki. Dodatkowo Era Stacked posiada ręcznie szyte detale, które stanowią ukłon w stronę wyjątkowej urody bohaterki.

Model Slip-On i koszulka z długim rękawem prezentują charakterystyczne elementy z podziemnej kryjówki Oogie Boogie, w tym kości i grafiki z czaszkami na bocznej ścianie butów i na rękawach koszulki. Na cześć tego miejsca, fani znajdą cień Oogie Boogie podczas księżycowej nocy wystający z bocznej ściany kultowych Slip-On. Marka Vans nie mogła zapomnieć o trójce pomocników Oogie Boogie – Lock, Shock i Barrel znaleźli się na modelach Old Skool i Era.

Vans łączy w modelu Authentic wygodę i klasyczny design z technologią ComfyCush, na którym znalazły się wszystkie postacie z filmu ułożone warstwami na tle szachownicy. Ulubionych bohaterów ”The Nightmare Before Christmas” można znaleźć na wszystkich produktach Vans dostępnych dla fanów w każdym wieku, zachowując przy tym takie funkcjonalności jak elastyczne sznurowadła, zapięcie na suwak i świecące w ciemności elementy wykonane dla najmłodszych wielbicieli „The Nightmare Before Chritsmas”.

Kolekcja „The Nightmare Before Christmas” (reż.Tim Burton) Vans i Disneya będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz na stronie www.vans.eu/shop/en-gb/vans-gb/nightmare-before-christmas od 4 października.

 

O marce Vans

Vans®, VF Corporation (NYSE: VFC), to klasyczna marka oferująca ubrania, obuwia i akcesoria sportowe. Kolekcje Vans authentic są sprzedawane na całym świecie w 84 krajach za pośrednictwem sieci filii, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans jest także właścicielem i operatorem ponad 600 punktów sprzedaży na całym świecie. Marka Vans promuje sportowy styl życia, subkulturę młodzieżową i kreatywną ekspresję dzięki wsparciu sportowców, muzyków i artystów, oraz poprzez nowatorskie wydarzenia i platformy, takie jak seria Vans Park, Vans Triple Crown of Surfing®, Vans US Open z Surfing, Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour®, kulturalne centrum Vans i międzynarodowy klub muzyczny House of Vans.

 

Vans, “Off The Wall” Since ’66 

vans.eu
youtube.com/vans
instagram.com/vans_europe
twitter.com/vans_europe
facebook.com/vanseurope

 

# # #

 

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress