SKATE NOWINY- 23.09.2022

Yo yo yo! Kolejna dawka newsów zebranych z ostatnich dwóch tygodniach. Cholera, całkiem sporo się tego zebrało, zwłaszcza w kategorii video. No cóż, jedziemy z tematem! Nie ma czasu do stracenia.

PNP JAM 4 czyli urodziny Blachy i Wodza! 24 Września. Tańce, śpiewy, hulanki i deskorolka. Wbijajcie i bawcie się dobrze! Sto lat dla Was stare dziady!

Wataha skateboards wypuszcza nowe deski. Możesz je zamawiać w dwóch wersjach: 7 warstw kanadyjski klon albo druga z dodatkową ósmą warstwą z włókna węglowego. Często łamiesz deski? Czy to działa? Przekonaj się sam i rzuć się Lyon 25!

Smutne wieści zza oceanu. Legenda, obecnie farmer, skater na zawsze, mistrz życia Chad Mu$ka złamał nogę. Jasna cholera. Życie jest niesprawiedliwe. Koleś już nacierpiał się przez deskę wystarczająco. Życzę mu zdrowia! I czekam na Muska Beatz vol. 2

VIDEO!

Zacznijmy od kobiecej deskorolki bo dzieje się dużo! Dziewczyna “wychowana” przez Jeffa Grosso czyli Lizzie Armanto wypuściła nowy edit dla Vans’a. Dużo dobra! Linia z minirampy przez pump track na vert? Żartujecie sobie? Swoją drogą pro modele Lizzie też prezentują się zajebiście i chyba będę musiał chwycić parę. Drugim editem jest A Roll of their Own z znanymi i lubianymi bohaterkami. Nora, Breezy, Samarria i wiele więcej. Na prawdę imponujące, ale ta jedna gleba (domyślisz się która oglądając montaż) zabolała od samego patrzenia. Auuuć. Koleżanki w tańcu się nie pierdolą!

Pozostajemy w USA. Baker wypuścił nowy film. Mimo, że Figgy jak zawsze dał mocny pokaz to Riley Hawk wjechał na prawdę mocno! Tatuś musi być dumny. Obejrzyjcie jednak całość bo nie jest to długie! Baker jak zawsze na zajawie. A wiecie, że Casper Brooker jeździ teraz właśnie dla piekarza? To nowina. Czy to oznacza całkowity koniec ISLE skateboards? Oby nie. W każdym razie fajnie, że Andrew umacnia europejski odłam. Może z tego wyjść coś naprawdę fajnego. Czekamy na welcome video od Casper’a!

Slave skateboards to jedna z moich ulubionych marek. Cały czas pozostaje mocno w podziemiu, ale od czasu do czasu atakuje z takimi perełkami. Wiedziałeś, że Jordan Taylor ma brata? Ja też nie. A tym bardziej nie wiedziałem, że dostaję deski od Slave. Teraz już wszyscy wiemy! Wspólny Bro part były na pewno też przyjemny dla oka!

Kolejny edit z pewnością już znasz, ale pozwoli nam zgrabnie przenieść się do Europy. Ekipa Thrasher w podróży na niemieckie spoty. Ponad 20 min konkretnego napierdalania. Nic więcej nie muszę dodawać, ale powiem mimo wszystko, że Ronnie to mistrz! 

Jedziemy dalej do Skandynawii. I po raz kolejny edit od Vans. Na serio, nie dostaje od nich żadnych paczek. Po prostu wypuszczają dobre edity. Swoją drogą, widziałeś nową reklamówkę od Nike z Kostonem? Jeśli tak, to na pewno wiesz dlaczego te edity nie pojawiają się tutaj.

I jeszcze coś z Wielkiej Brytani. Skateboard Cafe! Jestem fanem tej marki, a zwłaszcza ziomeczka w irokezie. Zajebista stylówka. Korzystającą z okazji: Królowa R.I.P.

Przenieśmy się na nasze podwórko! Na początek kolejny edit z KOTŚ i POGO z trzecim miejscem. Zdjęcie Pozioma powinno być rozkładówką w nowym papierowym dizasterze, jeśli kiedykolwiek będzie. Edit zbyt gorący dla youtube’a. Także dzieciaki ze szkółek – proszę oglądać pod nadzorem rodziców!

https://korpow.com/shop/king-of-the-slonsk-pogo-miejsce-3/

I wisienka na torcie czyli Siano Obiecane! W końcu online. Jeśli nie miałeś okazji trafić na premierę (albo chcesz ponownie obejrzeć) to masz okazję! Naprawdę mocne gówno. Każdy dojebał, ale dla mnie jak zawsze Gonzi to największy kozak! Z całej tej listy powyższych nowinek to Siano Obiecane jest pozycją obowiązkową! Odrób swoje lekcje i odpal jeszcze dzisiaj.

Jako bonus odsyłam na Skate Nerd żeby poczytać sobie wywiady związane z filmem!

Mucho Cheers!
Kobiał

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress