Przegląd filmowy

Na zdjęciu Antonio Pekovic, zdjęcie: Kuba Bączkowski

Ostatnio w sieci pojawia się bardzo dużo dobrych filmów o deskorolce. Nie każdy ma czas, żeby zobaczyć je wszystkie, dlatego poniżej, przedstawiamy, kilka najlepszych naszym zdaniem ostatnich montaży i pełnych wideo.

Oglądać, a potem fffśśśśśśttttt na deskę!

Na początek coś z rodzimego podwórka, film od Kuby Kaczmarczyka, występują między innymi:

Emil Wolan, Franek Kramarczyk, Michał Juraś, Tom Remillard, Agata Halikowska, Kuba Brniak, Michał Zarzycki, Antonio Pekovic i inni. Dobra muzyka, dobre wideo, oglądać jarać się i na deskę!

Dalej amatorka na deskorolce, czyli największe świry w wydaniu od Thrasher magazine. Amatorzy za oceanem, to tylko nazwa, która zobowiązuje do tego, żeby wrzucać najlepsze numery na najtrudniejszych spotach, odpalaj oglądaj, jaraj się!

Kolejny film prosto z Thrasherka, człowiek, którego mamy nadzieję, przedstawiać wam nie trzeba, Ishod Wair, ikona stylu deskorolkowego, czysta przyjemność dla oka.

Na koniec gratka dla fanów deskorolkowej historii, Steve Alba, ogląda i komentuje, nigdy wcześniej niepublikowane nagrania z contestu w Upland z roku 1981. Przy okazji możemy zobaczyć, 1szy nr gazety Thrasher magazine. Nic tylko oglądać i chłonąć deskorolkową wiedzę, ajak!

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress