Nowa kolekcja Vans x Antihero

Dwie najpopularniejsze marki skate, Vans i Antihero Skateboards, podjęły współpracę, aby złożyć hołd czterem zawodnikom teamu skate’owego Vans, John’owi Cardiela, Chris’owi Pfannera, Jeff’owi Grosso i Tony’emu Trujillo, wypuszczając ich ulubione modele butów Vans Pro Skate.

Vans x Antihero to stylowa kolekcja inspirowana subkulturą skate, składająca się z ubrań i butów, w której można wyróżnić trzy sportowe modele Pro Classics i kultowy model TNT Advanced Prototype.

Rebeliancki duch Antihero Skateboards i prawie 25-letnie dziedzictwo marki zostały ujęte w modelach Old Skool Pro (Cardiel), Slip-On Pro (Pfanner) i Sk8-Mid Pro (Grosso), które dołączają do modelu Advanced Prototype TNT (Trujillo). W kolekcji wykorzystano najwyższej jakości zamsz i płótno, sprawdzoną technologię Pro Skate marki Vans i wyjątkową grafikę Antihero. Paleta kolorów nawiązuje do maskotki Antihero, gołębia, który w formie niepowtarzalnych grafik, w tym grubego gołębia dla Sk8-Mid Pro Jeffa Grosso, znalazł miejsce na wkładkach butów. Każdy z modeli posiada unikalne rozwiązania inspirowane przez danego skatera, od designu buta i zamszowych nakładek w przypadku Cardiela i Grosso, poprzez dwutonową kolorystykę w przypadku Pfannera i Trujillo. Zarówno Sk8 Mid Pro, jak i TNT Advanced Prototype wykorzystują wkładki Vans UltraCush Lite 3D, a Old Skool Pro i Slip On Pro są wyposażone we wzmocnione gumowe wkładki Duracap zapewniające większą trwałość i wkładki UltraCush HD zapewniające najlepszą amortyzację.

Ubrania w kolekcji Vans x Antihero to koszulki ozdobione grafikami umieszczonymi na rękawach, bluza z kapturem z polaru i czapka z daszkiem. Wyjątkowym elementem kolekcji jest flanelowa koszula o prostym kroju inspirowana odzieżą roboczą, posiadająca haft z gołębiem i unikalne metki.

Nieszablonowa i niczym nieograniczona marka Antihero jest jedną z najbardziej szanowanych marek deskorolkowych w branży. Założona przez doświadczonego deskorolkarza Juliena Strangera w 1995 roku firma z siedzibą w San Francisco idzie własną ścieżką od początku swojego istnienia.

Kolekcja Vans x Antihero będzie dostępna od przyszłego tygodnia w całej Europie w autoryzowanych sklepach Vans Pro Skate.

Vans, Off The WallSince ’66

vans.eu
youtube.com/vans
instagram.com/vans_europe
twitter.com/vans_europe
facebook.com/vans_europe

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress