Kurtka Vans Drill Chore

Costa Mesa, CALIF. (21 sierpnia 2019 r.) – W tym sezonie Vans wprowadza na rynek swoją najwytrzymalszą, profesjonalną kurtkę Drill Chore, z odporną warstwą zewnętrzną zaprojektowaną specjalnie, aby poradziła sobie z każdym zadaniem, niezależnie czy jest to trick wykonywany na krawężniku, rail, czy codzienny użytek.

Życie skateboardera to nieustanne upadki, dlatego potrzebują oni jak najlepszej ochrony. Kurtka Drill Chore wytrzyma wszelkie upadki, jakie mogą zdarzyć się profesjonalnemu skateboardziście, zachowując jednocześnie ponadczasową stylistykę inspirowaną klasyczną odzieżą roboczą.

Wykonana z trwałego, lekkiego, wodoodpornego materiału stworzonego z mieszanki bawełny ripstop pokrytej powłoką DWR z miękką podszewką popelinową zapewniającą komfort przez cały dzień, kurtka Drill Chore sprawia, że ​​podczas wykonywania codziennych czynności możesz czuć się wygodniej, nie rezygnując przy tym ze stylu.

Kurtka Drill Chore ma w pełni funkcjonalny kaptur z możliwością schowania pod kołnierzem, z ukrytym metalowym zamkiem błyskawicznym i zapinaną na guziki klapą przeciwdeszczową. Kurtka posiada również przednie, naszywane kieszenie z podwójnym wejściem dla bezpieczeństwa przechowywanych w nich przedmiotów. Kutka Vans Drill Chore, innowacyjna w designie i funkcjonalności, opracowana pod kątem sugestii profesjonalnych skaterów, wytrzyma warunki, w których inne kurtki sobie nie poradzą, a Ty nie będziesz potrzebował już żadnej innej.

Kurtka Vans Drill Chore jest już dostępna. Aby dowiedzieć się więcej o kolekcji, odwiedź vans.com/drillchorecoat.

 

O marce Vans

Vans®, VF Corporation (NYSE: VFC), to klasyczna marka oferująca ubrania, obuwia i akcesoria sportowe. Kolekcje Vans authentic są sprzedawane na całym świecie w 84 krajach za pośrednictwem sieci filii, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans jest także właścicielem i operatorem ponad 600 punktów sprzedaży na całym świecie. Marka Vans promuje sportowy styl życia, subkulturę młodzieżową i kreatywną ekspresję dzięki wsparciu sportowców, muzyków i artystów, oraz poprzez nowatorskie wydarzenia i platformy, takie jak seria Vans Park, Vans Triple Crown of Surfing®, Vans US Open z Surfing, Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour®, kulturalne centrum Vans i międzynarodowy klub muzyczny House of Vans.

 

Vans, “Off The Wall” Since ’66

 

www.vans.com
youtube.com/vans
instagram.com/vans
facebook.com/vans
twitter.com/vans_66
vans.tumblr.com

# # #

 

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress