EUDEZET#2 Premiera!

„Cegła. Dziura. Szara bura. Chemiczna chmura. Dres i wyższa kultura. Cegła. dziura cegła. Wszystko zrozumiesz w bramie.  Na środku polski sama. Ziemia obiecana. Czy ktoś się martwi co po niej zostanie?”

kino

Kino Charlie pękało w szwach podczas dzisiejszej premiery filmu Krzyśka Sereczyńskiego! Mamy nadzieję, że wpisze się w karty historii jako wizytówka Łodzi!

gonzwallride small

To już drugi film Krzyśka, który po kontuzji zabrał się za kręcenie filmów. To swoista pamiątka znak czasów, tego jak łódzka scena wygląda w anno domini 2015. Pokazanie miasta, gdzie pomiędzy cegłami, ruinami i wieczną przebudową czają się wyznawcy deski na kółkach. Klasyczne przejazdy m.in Jacka Jakubowskiego, Dominika Rondudy, Gonziego przeplecione są wstawkami, a raczej opisami, a muzyka do filmu to nie zbiór przypadków, a dzieło wielu różnych łódzkich twórców. Czekamy na film w sieci!

3 by JJ small

„Łódka musi płynąć i na pewno nie utonie. Zaproszenie na rejs.  Po komunistycznym betonie.”

Gratulacje dla Krzyśka Sereczyńskiego, i absolutnie wszystkich, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do powstania tego filmu. Zdjęcia autorstwa Krzyśka oraz JJ Photo.

Więcej na temat filmu możecie przeczytać w drukowanym Dizastermag#15

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress