Dzień Babeczek na Narodowym

Dziewczyny na deskach rosną w siłę, czego przejawem był między innymi Girls Skate Jam Dzień Babeczek. Sprawdźcie co działo się w marcu tego roku na Narodowym!

Girls Skate Jam – Dzień Babeczek na skateparku Zimowy Narodowy to wydarzenie od kobiet dla kobiet. Dziewczyny przygotowały mnóstwo atrakcji, między innymi szkolenia deskorolkowe pod okiem instruktorów ze szkółki Board For Kids Szkoła Surfingu i Deskorolki oraz shake your board. Były też warsztaty artystyczne z Duśką Wacławik i zawody z nagrodami. Oprócz tego Vans Gofry i babeczki dla wszystkich babeczek biorących udział w tym wyjątkowym evencie, a na podsumowanie dnia – kobiecy film deskorolkowy pt. „Quit your day job”.

 

Całość dopełniał wernisaż zdjęć by Matilda Szadaj, a o muzykę zadbała najlepsza DJ’ka na świecie, Mistrzyni Polski – Praktyczna Pani!

 

Zawody mistrzowsko zdominowała Agata Halikowska! W Besttrick’u za Agatą uplasowały się Zosia Parzych, Aleksandra Orzechowska i Małgosia Burkacka. Natomiast w Game of Skate drugie miejsce zajęła Katarzyna Dybowska, a trzecie Aleksandra Orzechowska.

 

Pisać można by jeszcze więcej, jednak najciekawsze momenty zobaczycie na video! Od teraz nie ma wątpliwości, że kobieca deskorolka istnieje w naszym kraju i ma cię coraz lepiej!

Dziewczyny, na deski!

 

fot. Ewa Kuźnicka

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress