Wreszcie jest! Dwudziesty Dizastermag. Niezależne źródło informacji, ponad 80 stron. Deskorolokowy tron.  Papier offsetowy, dający klimat prawdziwego zina z lat 80tych.

„Nie masz pojęcia, jak masakrycznie trudno wydać w obecnych czasach drukowaną gazetę. Zalew social media jest jak elektroniczne tsunami niszczące papier i druk. Przecież najlepsze triki zdjęcia można zobaczyć  już na instastory, a codziennie skrolując telefon zalewa Cię masa informacji. Ale tak szczerze, co będziesz pamiętać za tydzień? Za rok?

Właśnie dlatego druk i papier. Znajdziesz informacje, które być może jeszcze nie są w google, może do kilku tekstów, zdjęć będzie warto wrócić.

Zapraszam!

Piotr Dabov, Grudzień 2017”

Coś do poczytania, i coraz częściej zdjęcia analogowe, które świetnie komponują się z szorstkim papierem. Bez podziałów i barier wspieramy wszystkich, którzy dążą do rozwoju deskorolki w Polsce!

Strony w kolorze to team Vansa, i kolejna wyprawa bowlowych serf świrów.

Kuba Freter, Borek, Zbyszek Safian, znasz? Nie mogło zabraknąć kilku wywiadów ze wschodzącymi gwiazdami naszej Polskiej sceny deskorolkowej, którzy niekoniecznie są znani w całym kraju.

Dizastermag uczy i bawi. Na słiczstensa się nie zadławi. O muzyce też doprawi. Wywiad z Siksą, jak dla nas największym zjawiskiem, objawieniem tego roku.

Warto wspierać wszelkie osoby które próbują coś tworzyć dla deskorolki, poznajcie Mayaan, która bardzo dzielnie sobie radzi tworząc prawdziwie Skateowy Hostel, marzenie każdego skejta?

Oczywiście na ponad 80 stronach uświadczyć można dużo więcej przyjemności, a kupić możesz go już teraz tutaj!

Dizastermag 20 dostępny będzie w większości skateshopów stacjonarnych i online w Polsce!

 

 

 

 

Leave a Reply

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress