Vans x WTAPS Original Classics

By in Frytki, Wydarzenia on Wrzesień 10, 2015

Już ponad 10 lat VANS współpracuje z WTAPS. Kolejne efekty współpracy niebawem będziemy mogli zobaczyć także w Polsce. Już w najbliższą sobotę w Warszawie, w sklepie VETERAN na ulicy Mokotowskiej 24, jedynym miejscu w Polsce, będzie można zobaczyć i kupić najnowsze modele Vans x WTAPS.

  Vault-by-Vans-x-WTAPS_OG-Era-LX_group

Kilka słów o kolekcji: w jej skład wchodzą 3 klasyczne modele Vansa: OG Era LX, OG Style 36 LX (pierwowzór modelu Old Skool) oraz OG Sk8- Hi LX. OG Era LX to połączenie jednolitej cholewki, wykonanej z mocnego, białego canvasu oraz podeszwy w jednym z trzech solidowych kolorów: niebieskiego, czerwonego i zielonego.

Vault-by-Vans-x-WTAPS_OG-Style-36-LX_groupModel OG Style 36 LX to także 3 wersje kolorystyczne: bordowy, czarny oraz granatowy. Cholewka natomiast wykonana jest z wysokiej jakości zamszu. Charakterystyczny dla tego modelu „jazz stripe” wykonany został ze skóry. Co ciekawe wszystkie parametry tego buta są dokładnie takie, jak jego pierwszej wersji, wyprodukowanej ponad 35 lat temu.

Vault-by-Vans-x-WTAPS_OG-Sk8-Hi-LX_close-upTrzecim modelem tworzącym kolekcję „Original Classics” jest OG Sk8-Hi LX- skórzana cholewka, z charakterystycznym „elephant print”, w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz czarno-szarej.

Więcej o wydarzeniu znajdziesz na stronie https://www.facebook.com/events/841205205993520/

a o kolekcji poczytasz na www.vans.com/vault

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress