Takich imprez już nie ma

By in Frytki, Ostra papryka, Wydarzenia on Wrzesień 2, 2019

Kto w dzisiejszych czasach organizuje z własnych środków punkrock imprezę dla kilkuset osób? X urodziny Hard to Forget już przeszły do historii jako powrót do tego co kiedyś było normą!

Na moment cofnijmy się w czasie. Pogo Night, czyli rok 2003. Grudzień, zima i stare kino. Śnieg i minirampa postawiona pod dachem tak, że zastawiała sklep obok. Kilka kapel, m.in Analogs i premiera pierwszego filmu POGO JUTRO. Na imprezę przychodzi grubo ponad tysiąc osób, alko wszędzie, chaos, zapchane kible i impreza której długo nie można zapomnieć.

Kilkanaście lat później, udaje się w podobnym duchu zorganizować 10 urodziny studia tatuażu Hard to Forget. Właścielem jest Jelon, Tomek Rogowski i to on odpowiedzialny jest za imprezę która powinna zapoczątkować coś co kiedyś było oczywiste! Dobre koncerty, kraftowe piwo i inne cuda, wspaniały catering, barber shop a wszystko to na terenie skateparku, krytego miejsca które jescze nie do końca ma swoją nazwę a jest to najbardziej miejsce dla skaterów (nie hulajnóg nie wpuszają). Ale wróćmy do imprezy.

Stare punki, Oi, niczym podróż w czasie, wszyscy w jednym miejscu. Mimo że alkohol leje się strumieniami jest zdecydowanie spokojniej niż przed laty,  bo przecież to jest prawie jak rodzinna imprezka! Wiele osób zaskoczonych jest rozmachem tej jakże łódzkiej imprezy  Hard to Forget Tattoo Studio! Kto dla potrzeb własnych urodzin tworzy za własną kasę mega imprezę? Nno kto? Jeelon! Przecież nikt mu nie kazał, ani tym bardziej nie musiał!  Warto też napisać że Hard to Forget to całe kru, ludzi którzy tworzą to miejsce i działają naprawdę sprawnie! Kilkuset znajomych, naprawdę dobra atmosfera! Muzyczne spektrum od Japko Selecta, Molly Malones z akordeonem, przez oczywiście zawsze dowcipnie szybkie Royal Spirit, headlinerów Power of Trinity, do najbardziej punk 77 w Polsce teraz czytaj Inhalators, do muzyki klasycznej od Werwolf 77!

Życzymy Wam i również sobie aby takich DIY imprez było więcej, być może również w tym miejscu jak już będzie mieć nazwę. Jelon jesteś wielki, Hard to Forget kru szacun jak również dla wszystkich innych maczających palce w imprezce Virtual House, Kuza Barber, Kardamon, Chmielowa Dolina, Virtual House,Whiskey in the Jar, do zo na 11tych urodzinach!

Txt: Dabov / Foto: Lech Pachniewicz

 

 

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress