Darmowa SUPER SKATE SZKÓŁKA Piotra Dabov

By in Deska, Wydarzenia on Wrzesień 7, 2015

W niedzielę na skateparku „Cycki” na łódzkiej Retkini, przy wsparciu NERVOUS STRONG COMPANY, oraz SYSTEM SKLEP, oraz LOVE LIFE TRIPS udało się przeprowadzić darmową szkółkę dla wszystkich mających ochotę rozpocząć swoją przygodę z deskorolką! Były deski do wypróbowania, ochraniacze, kaski, dobry humor i na szczęście troszkę słońca!

DPP_0126Najmłodszy uczestnik szkółki miał lat 6, a najstarszy 36. Rozpoczęło się od solidnej rozgrzewki, rozciągania i lekkiego „wygłupiania”! Skejt joga!

DPP_0112Dosłownie po kilkunastu minutach pierwszego spotkania z deską, można było spróbować „ollie”. Co prawda przy użyciu rąk zamiast nóg, ale to zawsze coś! Warto wiedzieć co i jak od samego początku!

DPP_0082

Grupa „zaawansowana” pod okiem Rafała Modranki, ćwiczyła już bardziej skomplikowane ewolucje, a na deser zostały rozegrane mini-zawody w bardzo hardkorowych konkurencjach jak: jazda na czas, dwa triki na banku, triki na wulkanie!

double

Piotrek Dabov bardzo chciałby podziękować wszystkim którzy wpadli na park, uczestniczyli w zajęciach, oraz pomagali w organizacji. Podziękowania dla NERVOUS STRONG COMPANY i SYSTEM SKLEP za nagrody i upominki. Kolejna darmowa szkółka, mamy nadzieję jeszcze w tym miesiącu, zapraszamy!

DPP_0161

Wspierajcie SUPER SKATE SZKÓŁKĘ Piotra Dabova na FB, im więcej osób zacznie jeździć, tym lepiej dla nas wszystkich! Foto: Krzysztof Szewczyk

 

 

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress