Vans Classic & Warsaw już w ten weekend!

By in Uncategorized on Czerwiec 24, 2015

Dziś mam przyjemność zaprezentować Państwu, ostatnią już przed eventem, dawkę informacji na temat wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie Vans Classic & Warsaw, który odbędzie się w Warszawie już w ten weekend – 27.06 w klimatycznych wnętrzach Drukarni Praskiej na ul. Mińskiej 65.

Podczas tego wydarzenia odbędą się zawody deskorolkowe i BMXowe w których łączna pula nagród wynosi 10 000 PLN, wystawa fotografii deskorolkowej przedstawiająca 10 lat ukazywania się magazynu Dizaster, strefa barber shopu przygotowana specjalnie przez krakowski Butter Cut czy niespotykana do tej pory wyjątkowa wystawa street artowa, która zostanie zaprezentowana przez czterech artystów reprezentujących odmienne style i pomysły na artystyczne instalacje.
Paweł „Swanski” przygotuje wystawę customowych kasków motocyklowych, „Koxu” specjalnie pomalowanego starego VW Polo, „Forin” instalację przestrzenną z wykorzystaniem światła UV a „Elroi” miniaturę miasta pomalowaną swoją sztuką.

noname-(1)

Dla każdego, kto poczuje głód przed wejściem stanie specjalnie ustawiona na tę okazję strefa food trucków, które również będą gwarantowały odmienne smaki z różnych zakątków świata.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.classicandwarsaw.com oraz na wydarzeniu na portalu facebook.

noname (2)

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress