Jak Polaczki wygrały skrzynki piwa

By in DIZAKCJE, Frytki, Toury, Uncategorized, Zawody on Sierpień 10, 2018
Kolejny tour, dla wielu pierwszy wyjazd tego typu. Wielkie oczekiwania, spotkanie prosów, ale nie typowe zawody, raczej skejtowy festyn w całym mieście. Przystanek Copenhagen Pro w Berlinie. Prócz głównych zawodów dla zaproszonych proriderów liczy się przede wszystkim klimat, kilka dni w mieście zdominowanym przez skejtów, np. na Warschauer Strasse dzisiaj było ich spokojnie kilkuset. Taki wielkie, kilkudniowe święto deskorolki, gdzie na ulicy możesz pojeździć z najlepszymi na tym świecie.  Są też imprezy towarzyszące, jak ta w ogromnym skateshopie w centrum stolicy niemiec z betonowym bowlem w środku. Darmowe piwko za triki? Taki klimat się liczy! Kiedy coś takiego wydarzy się w Polsce?

Titus Skateshop, cokolwiek by nie powiedzieć w kwestii monopolu w Niemczech na deskorolkę, sklep z bowlem naprawdę robi wrażenie.
Patryk Głąbień na dzień dobry wjechał z takim triczkiem.
Polski team Vansa, a właściwie kilku gości z flow czyli Klimek, Jean, Głąbień, oraz Borek wjechało na bowlika niczym reprezentacja polska w judo. Okazało się że nie była to bitwa pod Grunwaldem. Tłoku nie było, kilku spoko angoli, a potem podłączyli się Niemcy. Było naprawdę dobrze! Sprawdźcie kilka trików uwiecznionych przez pewnego skejt turystę.
Klasyczny Krystian Klimek, czyli loty gleby, styl i żbik w locie.
To nie Andrzej Gołota, to Borek, który poprzednią noc spędził w hamaku. Nie zmienia to faktu iż kreatywność jego jazdy to level hard.
Kaszkiet jako skejt przewodnik i amerykański łącznik (to dopiero w kolejnym odcinku), jego fr gindy są ultra grrr soczyste!
Jean Seeman jak zwykle kręcił bekę i dokładał styyyl triki. Przyszłość Polskiej deskorolki ha!
Puenta była bardzo gruba, na deser poszedł międzynarodowy pato skejcik przed sklepem, dostaliśmy kilka skrzynek browaru i redków i przenieśliśmy się na Dog Piss Diy, ale to już kolejna historia…
Foto i tekst: Piotr Dabov
#titusberlin #vans #vansskate #vanseurope #cphopen

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress