DIZASTERMAG #15 już jest!

By in Uncategorized on Sierpień 11, 2015

Jak zwykle wbrew wszelkim przeciwnościom! Prasa umiera? Skateboarding umiera? Na pewno nie! Sprawdźcie Dizastermag#15!

Intro mówi samo za siebie, tak jak Twój skateboarding mówi za Ciebie: W DIZASTERMAG#15 przeczytasz i obejrzysz rzeczy o ludziach i miejscach których nie ma w innych gazetach. Reklam jest mało, tekstów dużo. To już ponad 10lat mózg operacji, Piotr Dabov, dostarcza Wam rozrywki! To już drugi numer w tym roku! Ha!

DPP_0003

Tym razem, na siedemdziesięciu stronach, pełno zdjęć od Miłosza Rebesia, czyli RBS photo , który okazuje się być najbardziej aktywnym, skate foto pracoholikiem w tym kraju! Gazeta to jeszcze DIZASTERMAG, ale ten numer to powinno być chyba RBSMAG, szacuneczek!

DPP_0004

SKATE STRANGERS Coraz więcej riderów zagranicznych odwiedza nasz kraj, potrafimy ich ugościć? Mamy odpowiednie spoty?

DPP_0005

CO DEFINIUJE SKATERA? Zamiast sratata wywiadów pozwoliliśmy wykonać sobie pseudo-psychologiczny test na kilku wybranych riderach, którym zadaliśmy ogromną liczbę pytań. Najciekawsze, wybrane odpowiedzi postanowiliśmy wydrukować! To pierwszy odcinek serii!

DPP_0006
Gonzo ze swoim tysiącem nickname’ów płynie na fali. Zdecydowanie najwięcej zdjęć z nim w tym numerze! Oby tak dalej!

DPP_0007
Trochę o modzie, a właściwie o stylówie.  Prawilnej stylówie. Tym razem na ruszt, albo nogi wzięliśmy skarpetki! Uwaga artykuł prawilnie sponsorowany!

DPP_0008

Czy to team? Czy to gang? A może firma? O Couch Raiders dowiecie się więcej z artykułu Bolka!

DPP_0009

Druga połowa naszego szmatławca w tym wydaniu jest czarno-biała.
Siedząc sobie na ławeczce w parku,przeprowadziliśmy wywiad z Krzyśkiem Sereczyńskim, na temat jego nowego filmu o skejtowej Łodzi, EUDEZET#2. Czekamy na premierę!

DPP_0010

Trójmiejskie koneksje i kolesiostwo, czyli słów kilka od Alexa Żerwe o wyjeździe „Autentyka” do Barcelony! Mamy nadzieję, że doczekamy się filmu i więcej zdjęć, od tego oryginalnego kru!

DPP_0011

Karol Płoński to fotograf z Białegostoku. Wydał album ukazujący historię lokalnej sceny. Warto przeczytać o jego podejściu do robienia zdjęć i obejrzeć kilka historycznych fotek!

DPP_0012

Odlatujemy w przyszłość, albo cofamy się do lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Trochę muzyki musi być! SEXY SUICIDE, czyli słów kilka od Poldka i Mariki, duetu, który może nieźle namieszać!

DPP_0013

SKATE ZINE

Dzięki Wenancjuszowi Szusterowi, twórcy HOTBATCH, skateowego zina z początku lat dziewięćdziesiątych Piotr Dabov dostał inspirację aby usiąść ze swoją świętaj pamięci babcią i zjeść kanapkę.

DPP_0014

Kolejny komiks od Łukasza Kowalczuka, nawiązujący do nowego kawałka naszej ulubionej kapeli Testera Gier! Prowokacja, żart, a z pewnością świetne rysunki gwarantowane!

Jeśli byłoby Ci mało, to wiedz, że DIZASTERMAG możesz dostać (może nawet i w prezencie? A może przy dokonaniu zakupów m.in w:
SKATESHIP.PL, BALTIC PLACE, KAMUFLAGE, SKATE OR DIE, NERVOUS, SYSTEMSKLEP, GINDBOX, VANS-SHOP.PL, VANS MANUFAKTURA, KBT, koloroweskarpetki.pl
i kilku innych zajawkowych miejscach.

A jeśli chciałbyś nas wesprzeć i poczytać go już jutro, po prostu możesz zakupić go tutaj:
systemsklep.pl

sklep.nervous.com.pl

Endżoj the ride!

txt: Piotr Dabov
fot: Krzysztof Szewczyk

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress