POGO PROMO ANTYEDIT VIDEO

Nie jest łatwo kiedy wracasz z brandem deskorolkowym, który miał kilka lat przerwy. Nie chodzi o to że dzieciaki zapomniały, albo nie znają marki przez której przewinęła się tona riderów, a deski sprzedawały się w setkach. Po latach trzeba zacząć wszystko od nowa. Tak naprawdę ten edit to powrót do korzeni tego czym było Pogo kilkanaście lat temu.  Nie obyło się bez przypałów.Z miłości do deski, po tysiącu perturbacji udało się zgrać temat. Tym razem mózgiem był Derin Chałaśkiewicz oryginalnie łodzianin mieszkający w Londynie od kilku lat, człowiek heelflip i wallride, który tak naprawdę może wychodzić na deskę tylko w weekendy, a jego poziom zajawki połączony jest z poziomem cukru, a miłość do deski pulsuje szybciej niż tysiąc wiadomości na Messengerze.

Wraz z nim nieobliczalny czpień, repero Chrzan Kru, strit lodołamacz ze Szklarskiej Poręby, który w wyniku splotu życiowych sytuacji w wieku 18 lat wylądował na chwilę w Londynie. Spodziewać się można modnych? Ugaa buggaa trików z pierdolnięciem, a o nim więcej będziecie mogli poczytać w Diastermag #20 jak kiedyś wyjdzie.

Poniżej będziecie mogli poczuć kombinację alpiejską z nieocenionym wsparciem imigracyjnego, polskiego skate kru jak Lech Tadeusz, Adam Tylicki, Marcin Jakubowsky, oraz autor tych zajebistych zdjęć Łukasz Kułach (@Lukeatstudio)

Nie obyło się bez przypałów. Podczas kręcenia została skradziona kamera. Z opowieści wynika, że do Domana podjechał gość na skuterze i wyrwał kamerę. Borek pobiegł za nim, dorwał go parę ulic dalej i wyszrpnął… jedynie rączkę od kamery. Dzięki takiemu zagraniu część materiału, a właściwie owoc ciężkiej pracy, który na szczęście możecie zobaczyć na zdjęciach poszedł się jebać…

Promo video ma z założenia promować markę budować więź.  Deski i ubrania. Według opinii wielu psychologów skateboarding wiąże się z samookaleczaniem, więc ta miłość nie należy do najłatwiejszych.  Tak naprawdę ten edit to powrót do korzeni tego czym było Pogo kilkanaście lat temu. Nie ma ładnej kamery? Trudno. Nie na każdym ujęciu jest deska, albo ubranie z logo? Trudno. Nie ma zajawkowej muzyczki? Trudno. Za mało modnych triczków akrobatyczków? Trudno!

 

Szanuj i wejdź www.pogo3012.com  Wspieraj i nie umieraj.

 

Więcej pitolenia w drukowanym Dizastermag nr 20 / coming soon!

Idź na deskę już!

Piotr Dabov / maj 2017

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress